O firmie


Biuro Podróży SUPER-TRAVEL to doświadczeni ludzie z branży turystycznej specjalizujący się  w wycieczkach szkolnych, firmowych,  krajowych i zagranicznych, organizacji imprez, eventów i uroczystości.Ilość zorganizowanych wycieczek szkolnych, wyjazdów grupowych i indywidualnych jest dowodem na wysoką jakość prowadzonych przez nas usług.

Główną specjalnością jest turystyka dzieci i młodzieży, a także wyjazdy wędkarskie do Norwegii i na Teneryfę. 

Nie boimy się wyzwań i z przyjemnością podejmiemy się organizacji wycieczki zgodnej z wymaganiami klienta. Zdecydowana większość naszych realizacji to zlecaenia " szyte na miarę". Wszystko, czego się podejmujemy robimy  z pasją i pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół.

Organizujemy imprezy w kraju i za granicą, biorąc pod uwagę preferencje i możliwości finansowe klientów. Zapewniamy pełną realizację wcześniej uzgodnionego programu wycieczki, tzn. opiekę pilota i przewodników, przejazd autokarem, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie itp.

Biuro Podróży SUPER-TRAVEL wpisane jest do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystyki Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i posiada zezwolenie nr 310. Posiadamy również wymagane gwarancje ubezpieczeniowe wystawione przez Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA.

Nasze biuro podróży na mocy stosownych umów agencyjnych prowadzi

sprzedaż polis ubezpieczeniowych dotyczących podróży i turystyki w TU Europa SA,

sprzedaż biletów promowych Polferries, 

sprzedaż biletów wstępu do parku rozrywki Energylandia

sprzedaż biletów wstępu do  Tropical Islands

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU